Automan

E diel
21:30

Automan është emision televiziv i cili i dedikohet adhuruesve të automobilizimit. Përveç informacioneve dhe reportazheve të ndryshme në formatin veror sjellë adrenalinë përmes  garës në karting në mes personazheve të njohura në vend. Emisioni transmetohet çdo të diel nga ora 21:30 në Kohavision.

Të fundit nga Automan